Baby Annabell Little Sophia 36 cm

Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 310×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €100 % • 80×Ďalšie informácie

Baby Annabell

Veľmi pekná bábika.

• , zakúpené v rajhraciek.sk

pekne

• Tento produkt sme už predtým zakúpili vDráčiku a zháňali sme ďalší kus, ale už vDráčiku bolo vypredané. Tak som sa rozhodol hľadať inde. Tak som natrafil na váš obchod a objednal som si u vás tento tovar. Ako sa hovori, kto hľadá nájde. Jedna sa o bábiku z bábik Anabel je veľmi pekná a bude sa páčiť každému dievčatku. Neváhajte a kúpte svojej dcére neobanujete.

Veľkosť
36 cm
Séria
Baby Annabell

Keď má niekto veľa vlasov, hovorí sa: „…ten má ale hrivu.“ Bábika Sophia veľkosti 36 cm má na hlave veľmi krásnu blonďavú „hrivu“. Jej kvalitné vlásky je možné upravovať do stále nových účesov.

Po hre na kaderníctvo príde na rad spánok, pretože ten je predsa pre krásu tiež potrebný. Keď položíš bábiku na chrbát, zavrie svoje blankytne modré oči.

Sophia má na sebe roztomilé biele šaty ozdobené obrázkami ovečiek, ako zbierajú bavlnu zo stromov. Ružová bundička s pleteným vzhľadom je prišitá priamo k šatám. K tomu má Sophia oblečené svetlomodré legíny a obuté biele tenisky. Oblečenie je vyrobené v štýle „easy fit“, vďaka ktorému prezliekanie bábiky hravo zvládnu aj tie najmenšie ručičky.

• Originálna bábika Baby Annabell.
  • Model „pre najmenších“ (36 cm) s mäkkým telíčkom.
  • Oblečenie v štýle „easy fit“.
  • So žmurkajúcimi očami.
  • Kvalitné vlasy na tvorenie účesov.
  • Pozvoľna prebúdza chuť k hre s bábikou a podporuje rozvoj empatie a zmyslu pre zodpovednosť u detí už od jedného roka.

Baby Annabell Little Sophia je bábika veľkosti 36 cm so žmurajúcimi očami. Oblečená je do šiat 2v1, legín a topánočiek.

Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 86 560×Udržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €98 % • 4 804×Shop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

Veľmi pekná bábika.

• , zakúpené v rajhraciek.sk

pekne

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 86 560×Udržateľný e-shopĎalšie informácie
    Na sklade • 1 variant2,99 €98 % • 4 804×Shop roka '23 - VíťazĎalšie informácie